Mavim tercüme olarak hizmet verdiğimiz çeviri dallarından biri de Teknik Tercüme'dir bu alanda özellikle birlikte çalıştığımız mühendis, teknisyen,uzman ve akademisyenlerle

Mavim tercüme olarak hizmet verdiğimiz çeviri dallarından biri de Teknik Tercüme'dir bu alanda özellikle birlikte çalıştığımız mühendis, teknisyen,uzman ve akademisyenlerle 14 yıldır özellikle inşaat,elektrik ve elektronik,kimya,teknoloji ,sanayi gibi teknik çeviri gereksinimi bulunan sektörlerde aranılan Tercüme Bürosu ünvanını elde etmiş bulunmaktyız.

Sektörde hizmet verdiğimiz kurumsal şirketlerin yanında bir çok aracı kurum ,mühendis ve akademisyen için de çeviri yapmış bulunmaktayız.

Bu kurumsal şirketlerden biri olan Elektolux AEG şirketi için yıllarca ürün kullanım kılavuzlarını tercüme etmiş,buzdolabı,çamaşır makinesi,klima,ütü,süpürge,bulaşık makinesi gibi elektronik ev aletlerinin tüm etiket,kullanım kılavuzu ve garanti sözleşmelerinde Teknik Çeviri ekibimizle beraber imzamızı atmış bulunmaktayız.

Teknik çevirisi yapılacak belgelerde sıkça da diyagramlar ve grafikler bulunmaktadır,bu belgelerdeki ölçü sistemleri ,teknik bilgiler eksiksiz ve tam olarak tercüme edilmeli PDF formatındaki bu belgeler WORD formatına dönüştürülerek kullanıcının rahatlıkla ekleme ve düzeltmeler yapacağı hale getirilmektedir.

Otomotiv sektörü,nakliye,havacılık,elektrik,inşaat,kimya kozmetik,ambalaj sektörü gibi alanlarda hizmet verdiğimiz teknik çeviri himetimize ,yurt dışına ürün satmak isteyen girişimcilerin de ihtiyacı bulunmaktadır.

Ürünlerin kullanıcı kılavuzları,etiketleri,ambalaj yazıları,sözleşmeleri alanında uzman Teknik tercüme ekibimiz tarafından tam bir titizlik içerisinde yapılnaktadır.

Yurt dışından ürün ithalatı yapan firmaların da tüm belgelereteknik çeviri yaptıurması zorunludur.

Ürün manuellerinin  İngilizce’den Türkçe’ye çeviri edilmesi gereklidir.

Kullanma kılavuzlarının yurtdışındaki ortaklarınız ve alt bayileriniz tarafından ürünlerinize ait kullanma kılavuzlarının İngilizce’den diğer dillere (Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca vs.) teknik tercümenin yapılmasına gereksinim vardır.

Mavim tercüme teknik katolog, broşür, kullanma kılavuzu, bilimsel makale; tıbbi cihazlar, medikal ürünlerin teknik çevirilerinde de sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

FAYDALI BİLGİLER

dokuman 11

Kaliteli Tercüme Bürosu

Tercüme işlemlerinde fiyatın uygunluğundan daha önemli olan unsur ise tercümenin doğruluğunun ispatı niteliğinde olan tercümenin kalitesidir.

YUKARI