Resmi Tercüme Bürosu

Resmi yazışmalarda ve resmi evraklarda yine resmi kurumlar tarafından talep edilen çeviriler için tüm kriterleri sağlayan resmi tercüme bürosu hizmeti sunuyoruz.

Resmi Tercüme bürosu, konsolosluklar tarafından talep edilen noter tasdikli tercümelerin yabancı dillerden örneğin İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca gibi dillerden Türkçe veya Tersine uygulamalarda, noterlerde tasdik edildikten sonra ilgili makamlara verilmesi gereken bu türden belgelerin tercüme edilmesi işlemleriyle iştigal eder.

Tercüme bürosunun konsolosluklarla ve noterlerle ilşkilerinin üst süzeyde olması tercümelerin daha hızlı onaylanması ve konsolosluklar ile resmi kurumlara ulaşması açısından önemlidir.

Resmi tercüme bürosunda,Resmi dil ve mevzuata hakim çevirmenlerin bulunması,profesyonel ve doğru tercüme açısından gereklidir.

Çözüm ortağı olarak çalıştığımız Noterlerin büromuza yürüme mesafesinde olması ,sayı olarak fazlalığı,tasdik işlemlerindeki fiyatların ve tasdikleme süresinin kısa olması Resmi Tercüme Büroları arasında Mavim tercüme'yi bir adım öne taşımaktadır.

YUKARI